Polska przegrywa mecz z Mołdawią

PAP/Piotr Nowak

Polska przegrywa z Mołdawią 2:3 w 85. minucie meczu eliminacji piłkarskich mistrzostw Europy w Kiszyniowie. Bramkę dla gospodarzy zdobył Vladislav Baboglo, a wcześniej w tej części dwukrotnie Ion Nicolaescu. W pierwszej połowie do siatki trafili Arkadiusz Milik i Robert Lewandowski.

Mołdawia - Polska 3:2 w 85. minucie.

Bramki: dla Mołdawii - Ion Nicolaescu (48, 79), Vladislav Baboglo (85-głową); dla Polski - Arkadiusz Milik (12), Robert Lewandowski (34).

Sędzia: Filip Glova (Słowacja). (PAP)

Bramka Roberta Lewandowskiego na 2:0 w 34. minucie meczu z Mołdawią w eliminacjach piłkarskich mistrzostw Europy w Kiszyniowie jest 1500. golem w historii reprezentacji Polski.

Informację dotyczącą tej statystyki potwierdził na Twitterze portal PZPN "Łączy nas piłka".