Siatkarze w finale MŚ

Monika Kramorz

To było zacięte i ciężkie spotkanie i dla Polaków i dla Niemców. Stawką był finał Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej. Obie drużyny walczyły o każdą piłkę.

Już mamy srebrny medal!

Po wygranej Polaków kibice krzyczeli:
Dziękujemy

Biało-czerwoni wygrali pierwszego seta 26:24, a w drugim zwyciężyli 28:26, trzeci set przegraliśmy 25:23. Czwarty set był horrorem, ale kibice nieustannym dopingiem wspierali naszych zawodników. Czwarty set przechylił szalę zwycięstwa na naszą korzyść!!! Polacy wygrali go 25: 21.

Obie drużyny chwilami gubiły się na boisku, ale wyraźnie od pierwszych chwil było widać determinację naszych zawodników. Biało- czerwoni grali koncertowo, ale chwilami popełniali szkolne błędy.

2014-09-20 23:26

Trener Barcelony: Lewandowski to dla nas błogosławieństwo

PAP/EPA/Toni Albir

Trener Barcelony Xavi Hernandez chwalił Roberta Lewandowskiego po wygranej z Realem Valladolid 4:0 w niedzielnym meczu ligowym. "Jest spektakularny. Jego obecność w składzie to dla nas błogosławieństwo" - powiedział o polskim piłkarzu na konferencji prasowej.