Reklama

Rodzina

Rodzinne aktywności razem ze Sportano

Materiał spponsorowany

Przygnębiająca pogoda, brak słońca i opady to typowa aura dla tej pory roku. Nie oznacza to jednak, że trzeba rezygnować z uprawiania sportu. Zima jest świetną okazją do podejmowania różnych aktywności z całą rodziną, dzięki którym można nie tylko razem zadbać o zdrowie, ale także pielęgnować wspólne relacje. Dobre pomysły z pewnością podsunie oferta nowego sklepu sportowego Sportano.

Sportano to nowoczesna platforma typu multibrand. Oferuje najwyższej jakości sprzęt i odzież sportową topowych marek. Coś dla siebie znajdą tu miłośnicy najpopularniejszych dyscyplin, ale także ci, którzy szukają nieco odmiennej formy aktywności. Świetną propozycją na długie zimowe wieczory mogą być sporty rekreacyjne, które sprawiają mnóstwo radości i zachęcają do wspólnego spędzania czasu.

Wspólne chwile dzięki Sportano

Wszyscy siedzą razem, ale jednak jakby osobno. Mama, tata, dzieci – widzą się i słyszą, ale w zasadzie każdy spędza czas samotnie. Najczęściej przeglądając mniej lub bardziej ambitne treści w swoim smartfonie. A przecież wcale nie musi to tak wyglądać! Jest wiele ciekawych form aktywności, które doskonale sprawdzą się w rodzinnym gronie i pozwolą tworzyć wspaniałe wspomnienia na lata.

Prostą, a zarazem bardzo angażującą dyscypliną jest gra darts, w Polsce określana po prostu jako rzutki. Jak mawiał klasyk, jest genialna w swojej prostocie - ale to nie znaczy, że prymitywna. W sklepie sportowym Sportano dostępne są nowoczesne tarcze elektroniczne z ekranami LCD, jak Sunflex Novio E-Dart, które liczą punkty oraz informują o stanie rozgrywki. Co więcej, specjalne efekty dźwiękowe dodają wspaniałego klimatu. W sklepie można zaopatrzyć się także w profesjonalne rzutki o stalowych grotach lub nieco bardziej miękkich, jeśli w grze mają uczestniczyć młodsze dzieci. To niby tylko trafianie do celu, ale wyzwala niesamowite emocje i solidną dawkę endorfin. A przy tym darts daje naprawdę wiele możliwości rozgrywek. Można rzucać osobno lub łączyć się w drużyny. Zapisywać wyniki i porównywać je z poprzednimi, by zauważyć postęp w celności. Tarcze Sunflex zawierają aż 21 różnych odmian gry w 65 wariantach. Rzutki uczą także cierpliwości, opanowania oraz wytrwałości. Ponadto, dają okazję do rywalizacji, ale także wspólnego celebrowania wygranych.

Reklama

Sporty rekreacyjne wielu osobom z pewnością kojarzą się ze znanymi niemal wszędzie piłkarzykami. W sklepie internetowym Sportano można znaleźć wiele rodzajów stołów do tej niezwykle emocjonującej i zabawnej gry. Mniejsze - nadające się świetnie do niewielkich pomieszczeń lub większe, do postawienia np. w garażu czy piwnicy. Na przykład stół do piłkarzyków Fas Match o solidnej konstrukcji i teleskopowych prowadnicach ułatwiających manewrowanie. Szklana powierzchnia zapewnia płynną grę, laminowane wykończenie dodaje stylu, a odpinane metalowe nogi usprawniają demontaż czy transport. Kto raz próbował gry w piłkarzyki, ten doskonale wie, że to wcale nie jest takie proste, ale wyzwala zespołowego ducha i zapewnia wiele godzin niezapomnianej rozrywki.

Materiał spponsorowany

Tradycyjną francuską grą towarzyską są popularne boule, zwane grą w kule lub petanką. Do tej rozgrywki wystarczy choć niewielki skrawek przestrzeni w ogródku lub parku. Sportano oferuje najwyższej jakości zestawy do gry w boule w wariantach z sześcioma lub ośmioma kulami. Całość może być zamykana w eleganckiej, aluminiowej walizce ze specjalnie wytłoczonymi miejscami na wszystkie akcesoria. Boule nie bez przyczyny jest jedną z najliczniej reprezentowanych dyscyplin sportowych na świecie (ok. 600 tysięcy zawodników w samej Francji). Jest naprawdę angażująca i wymaga niebywałej precyzji.

Wiarygodne miejsce zakupów

Sklep online Sportano tworzy zespół najlepszych specjalistów od rynku e-commerce oraz ekspertów z różnych dyscyplin sportowych. Wynikiem tego jest miejsce, które skupia najwyższej klasy sprzęt i odzież sportową. Dzięki temu wystarczy jedna strona, aby skomponować wszelkie niezbędne wyposażenie. Co więcej, profesjonaliści ze Sportano czekają na wszystkich, którzy mają jakiekolwiek pytania czy wątpliwości dotyczące asortymentu każdej dyscypliny. Bez względu na to, czy chodzi o podstawowe kwestie czy może o fachową poradę na temat sprzętu dla zawodowców - każdy otrzyma wyczerpującą odpowiedź. Wystarczy zadzwonić na infolinię lub napisać wiadomość e-mail, bądź skorzystać ze specjalnego formularza.

Komfort wyboru ze Sportano

Sklep internetowy Sportano, oprócz bogatej oferty sprzętu i akcesoriów do sportów rekreacyjnych, zapewnia także szereg udogodnień. Darmowa wysyłka już od 100 zł w 24h sprawia, że zamówione produkty dostarczone zostaną możliwie najszybciej. Ponadto, każdy artykuł można zwrócić bez jakichkolwiek problemów w ciągu 30 dni. Bezpieczne formy płatności, jak karty płatnicze, system PayU czy BLIK to możliwość dokonywania wygodnych i szybkich transakcji bez konieczności przygotowywania odliczonej kwoty gotówki. Kto zatem chce zadbać o rodzinne relacje i wspólną aktywność, zna już adres, pod którym znajdzie wszystko, co potrzebne.

2022-02-04 11:32

[ TEMATY ]

Wybrane dla Ciebie

Małżeńskie dramaty stare jak świat

reshidea/fotolia.com

Wiele małżeństw jest głęboko poranionych przez grzechy małżonków. Jak ksiądz może im pomóc, jak mogą sobie pomóc wzajemnie, by ogarnęła ich łaska Boża?

Więcej ...

Ona po prostu... kochała ludzi. Mija 6 lat od śmierci Helenki Kmieć

Helena Kmieć

Fundacja im. Heleny Kmieć

Helena Kmieć

Kochała ludzi. Miała chroniczny niedobór snu, bo zawsze wybierała bycie wśród ludzi. Zamiast odpoczywać, robiła miliony rzeczy - wspomina zamordowaną w Boliwii Helenę Kmieć Magdalena Kaczor, specjalistka ds. Promocji i Fundrisingu Wolontariatu Misyjnego Salvator i przyjaciółka misjonarki.

Więcej ...

Lourdes: Nagroda ks. Hamela za artykuł o o. Maccallim

2023-01-27 16:27
Ks. Jacques Hamel

laCroix

Ks. Jacques Hamel

W Lourdes przyznano doroczną Nagrodę ks. Jacquesa Hamela. Otrzymał ją francuski dziennikarz Christophe Chaland za artykuł o o. Pier-Luigim Maccallim, włoskim misjonarzu, który przez dwa lata był więziony przez islamistów w Afryce. Nagrodę wręczył kard. Pietro Parolin na dorocznym spotkaniu katolickich dziennikarzy.

Więcej ...

Reklama

Najpopularniejsze

Jak będzie w czyśćcu? Fulla Horak o życiu pozagrobowym

Wiara

Jak będzie w czyśćcu? Fulla Horak o życiu pozagrobowym

Nie przeszkadzajmy królestwu Bożemu wzrastać w nas!

Wiara

Nie przeszkadzajmy królestwu Bożemu wzrastać w nas!

Papież: małżeństwo sakramentalne jest darem i dziełem...

Kościół

Papież: małżeństwo sakramentalne jest darem i dziełem...

Biograf papieża: Benedykt XVI zrezygnował z papieskiego...

Kościół

Biograf papieża: Benedykt XVI zrezygnował z papieskiego...

List abp. Wacława Depo do wiernych ws. ks. Daniela Galusa

Kościół

List abp. Wacława Depo do wiernych ws. ks. Daniela Galusa

Ona po prostu... kochała ludzi. Mija 6 lat od śmierci...

Kościół

Ona po prostu... kochała ludzi. Mija 6 lat od śmierci...

Benedykt XVI po raz ostatni o interkomunii w Niemczech

Watykan

Benedykt XVI po raz ostatni o interkomunii w Niemczech

Jaka jest wola Boga i plan na moje życie?

Wiara

Jaka jest wola Boga i plan na moje życie?

Quiz: Sprawdź swoją wiedzę o Piśmie Świętym

Kościół

Quiz: Sprawdź swoją wiedzę o Piśmie Świętym